У столичному метро розмістять соціальну рекламу про захист першоцвітів

Tool items

1881

У столичному метро розмістять соціальну рекламу про захист першоцвітів

На лайтбоксах ескалаторів станцій метрополітену міста Києва з’явиться соціальна реклама проти незаконної торгівлі дикими ранньоквітучими рослинами. Відповідне звернення управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) підтримала сьогодні постійна комісія КМР з питань екологічної політики.

Згідно з дорученням профільної комісії, управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища спільно з Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київради (КМДА) мають підготувати макети та текстові повідомлення соціальної реклами для розміщення у Київському метрополітені.

“Наразі наше завдання — не допустити торгівлю червонокнижними рослинами. Вже попередньо підготовлені оголошення, тексти, плакати для того, щоб привернути увагу громадян до цієї проблеми. Також ми будемо звертатися до контролюючих органів і Нацполіції”, - зазначив начальник управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

“Ми доручити КО “Київзеленбуд” підготувати наказ щодо посилення контролю за охороною та збереженням видів раньоквітучих рослин та тих, які занесені до Червоної книги України. А районні держадміністрації мають посилити контроль щодо попередження та припинення правопорушень, пов'язаних з незаконною реалізацією первоцвітів. Також необхідно провести роз'яснювальну роботу з керівництвом підприємств та установ торгівлі”, - повідомив голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

Окрім того, інформація про збереження раньоквітучих рослин має з'явитися на офіційних веб-сайтах РДА, а також на сайті Київської міської державної адміністрації.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Китаївській, 11 у Голосіївському районі міста Києва (364184975)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (330110261)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2 та вул. Івана Миколайчука, 19,
  • Про надання громадянці Стицюк Ірині Петрівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (701054019)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2, 4, 4-а та вул. Івана