У Солом’янському районі запрацював Консультаційний центр для внутрішньо переміщених осіб

Tool items

У Солом’янському районі запрацював Консультаційний центр для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Консультативний центр працює на базі районного Територіального центру соціального обслуговування громадян і зібрав фахівців із різних сфер для комплексної консультації внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні в Солом’янському районі перебуває на обліку більше 26 тисяч вимушених переселенців, із яких понад 10 тисяч зареєструвалися з 24 лютого. Із цих 10 тисяч понад 2000 – діти. За цей час запит у людей змінився: замість гуманітарної допомоги вони потребують роботи, роз’яснень щодо того, як влаштувати дитину в дитсадок чи у школу, як отримати допомогу з безробіття, на які пільги мають право та інші важливі питання. В такому центрі мешканці можуть отримати і консультацію юриста, психологічну допомогу. Від Товариства Червоного Хреста – допомогу у вигляді продуктів чи засобів особистої гігієни», – зазначила Марина Хонда.

У Консультативному центрі можна отримати послуги фахівців наступних установ та організацій:
Управління соціального захисту населення;
Центру соціальних служб;
Бюро безоплатної вторинної правової допомоги,
Центру зайнятості;
Пенсійного фонду;
Товариства Червоного Хреста України.

Консультації можна отримати щосереди з 10:00 до 17:00 за адресою: вул. Волинська, 2.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»