У Солом’янському районі відкрили сучасне інклюзивне укриття

Tool items

У Солом’янському районі відкрили сучасне інклюзивне укриття. Захисна споруда розташована на бульварі Вацлава Гавела, 34-б.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова, оновлене укриття оснащене всіма необхідними зручностями та адаптоване для використання людьми з інвалідністю.

«Відкриття цього інклюзивного укриття є прикладом досягнення безбар'єрності у спорудах цивільного захисту. Ми прагнемо створити середовище, де кожен мешканець відчуває себе захищеним і підтриманим. Нове укриття обладнали вбиральнею, тактильними смугами, мнемосхемами, інформаційними табличками та підсвіткою, яка працює за умов вимкнення світла. Сховище також можна використовувати для проведення тренінгів. А ще в укритті облаштували ігрову зону з тенісним столом та дитячий куточок», – наголосила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що цей проєкт став можливим завдяки фінансуванню з міського бюджету Києва та за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Проєкт отримав значну підтримку з боку Платформи Острів, ГО «Fight For Right», Соломʼянскої РДА, БФ «Соломʼянські котики», товариства Червоного Хреста України та інших організацій, які сприяли його реалізації та розвитку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у пров. Хрестовому, 12/14 у Печерському районі міста Києва (710577399)