У Солом’янському район низку автомобільних дорігі передано до комунальної власності територіальної громади міста

Tool items

З метою подальшого утримання та обслуговування ділянки автомобільних доріг у  Солом'янському районі передано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Таке рішення підтримали сьогодні, 08 липня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 83 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, члена Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олега Костюшка, проєкт підготовлено на прохання мешканців та органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Жуляни», які обурені незадовільним станом дорожнього покриття на вулицях мікрорайону. 

«Незадовільний стан автомобільних доріг викликає обурення мешканців міста, оскільки через занедбаний стан, складно пересуватися транспортними засобами цими ділянками автомобільних доріг. Дороги мають мати свого комунального господаря для забезпечення своєчасного ремонту та благоустрою», –  зазначив Олег Костюшко.

До комунальної власності територіальної громади міста Києва буде передано дороги за наступними адресами:
– вулиця Каштанова; 
– вулиця професора Делона;
– вулиця Медична;
– провулок Ізяславський;
– вулиця Робітнича; 
– провулок Радянський;
– вулиця Сильвестра Косова;
– вулиця Вишнева; 
– вулиця Добробутна; 
– вулиця Скіфська; 
– вулиця Грушова; 
– вулиця Гренджі Донського; 
– вулиця Кутова; 
– вулиця Смерекова;
– вулиця Трояндова; 
– вулиця Генерала Павленка; 
– провулок Марусі Чурай; 
– провулок Совський;
– провулок Комсомольський; 
– вулиця Молодіжна;
– вулиця Виноградна; 
– вулиця М'ятна; 
– вулиця Волошкова; 
– вулиця Ганни Грендт;
– вулиця Місячна; 
– вулиця Зоряна;
– вулиця Олександра Богомозова; 
– вулиця Василя Седляра;
– вулиця Помаранчова;
– вулиця Малинова;
– Березова; 
– вулиця Михайла Дерегуса; 
– вулиця Контактна; 
– вулиця Промениста;
– вулиця Журавлина;
– вулиця Юнацька; 
– вулиця Практична; 
– вулиця Святкова; 
– вулиця Новорічна; 
– вулиця Різдвяна;
– вулиця Новомічурінська;
– провулок Вчительський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.