У сквері Солом'янського району з'явилась зелена скульптура у вигляді персонажа мультфільму

Tool items

У сквері Солом'янського району по вулиці Мартиросяна з'явилась зелена скульптура у вигляді персонажа мультфільму. 

Як зазначають у КП УЗН Солом’янського району, важливо підтримувати тенденцію щодо створення комфортних і цікавих зелених просторів для мешканців столиці.  

«Робота команди не обмежується щоденним доглядом за парками та скверами, оскільки ми завжди прагнемо вдосконалювати зелені зони задля облаштування максимально комфортного та цікавого простору для відвідувачів. Цього разу було вирішено створити головного героя з однойменного мультфільму «Шрек», щоб потішити маленьких відвідувачів скверу. Персонаж мультфільму, який «оселився» в зеленій зоні, справжній естет, оскільки живе не в болоті, а серед квітів і багаторічних рослин у затишному сквері. Для створення квіткника були використані папоротник, колосняк, фалярис, живучка, седум, бадан, вівсяниця, хоста, еквілегія, ірис сибірський та кущі кизильника», – повідомили у КП УЗН Солом’янського району. 

У КП УЗН Солом’янського району додали, що міська влада підтримує статус Києва як сучасної та зеленої столиці та постійно працює над урізноманітненням і впорядкуванням територій, враховуючи інтереси територіальної громади міста.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану