У сквері по вулиці Чорнобильській, 3 облаштовують дитячий майданчик

Tool items

У Святошинському районі у сквері по вулиці Чорнобильській, 3 облаштовують дитячий майданчик.

Депутатка Київської міської ради Вікторія Муха спільно з генеральним директором КО «Київзеленбуд» Олексієм Королем провели виїзну нараду та проінспектували хід виконання робіт.

Як зазначила Вікторія Муха, за дорученням мера Києва Віталія Кличка у сквері позаминулого року було розпочато капітальний ремонт.

«Поетапно сквер перетворювався на комфортне та затишне місце для відпочинку святошинців. У зеленій зоні вже облаштовано центральну вхідну групу зі сходинками, нові доріжки та газон, висаджено дерева та кущі, а також встановлено паркові лави та урни. Крім цього минулого року у сквері для малечі з’явився сучасний дитячий майданчик. Проєктом капремонту також було передбачено укладання гумового травмобезпечного покриття на майданчику, проте через погодні умови виконання робіт було перенесено на поточний рік. Після 24 лютого всім було складно повірити в те, що роботи буде виконано вчасно, але все ж це вдалось», – наголосила депутатка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану