У Шевченківському районі з'явився «Канадський сквер» на знак підтримки дружніх взаємовідносин між народами Канади та України

Tool items

У Шевченківському районі зеленій зоні по вулиці Костьольній присвоїли назву «Канадський сквер» на знак підтримки дружніх взаємовідносин між народами Канади та України.  

Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 липня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

Ініціатором проєкту рішення щодо присвоєння зеленій зоні назви «Канадський сквер» виступив Київський міський голова Віталій Кличко.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, дружба та співробітництво України та Канади з кожним днем укріплюється. 

«Сьогодні ми не просто присвоюємо назву скверу, ми зміцнюємо наші дружні зв’язки. Протистояти ворогу українцям допомагають міжнародні організації та уряди демократичних країн. Ми вдячні канадським партнерам за сталу підтримку на дипломатичному фронті, а також  надану гуманітарну допомогу. Міцні зв’язки між народами не розірвуться, допоки ми залишаємось вірними ідеалам свободи. Київ відкрито засвідчує свою дружбу та подальшу співпрацю з Канадою», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що «Канадський сквер» є красивою та облаштованою зеленою зоною, в якій мешканці щоденно проводять вільний час.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Миропільській, 13 у Дніпровському районі міста Києва (612534181)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Санаторній, 12 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (565541104)
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському