У Шевченківському районі замість аварійної нежитлової будівлі збудують дитячий садок коштом інвестора

Tool items

У Шевченківському районі столиці замість аварійної нежитлової будівлі збудують заклад дошкільної освіти коштом інвестора. Рішення про початок підготовки до інвестиційного конкурсу ухвалили депутати Київської міської ради під час сьогоднішнього засідання. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Йдеться про вирішення майнових питань щодо будівлі літ. «А-1» на вул. Лук’янівській, 29-А, що належить до комунальної власності територіальної громади Києва. До 2008 року будівля використовувалась як спальний корпус спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів № 8. Наразі ця школа функціонує й надалі як заклад освіти, а будівля, що підлягає знесенню, не використовується за призначенням через значний фізичний знос приміщень.

Як інформує Департамент, капітальний ремонт будівлі є недоцільним, оскільки тримальні конструкції перебувають в аварійному стані. Тому найбільш ефективним є знесення та подальше будівництво нового закладу освіти. Водночас знесення об’єкта комунальної власності можливе винятково після виконання певних умов. Йдеться про визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості об’єкта, що підлягає знесенню.

Концепція інвестиційного проєкту передбачає покладення на майбутнього інвестора всіх витрат на знесення старої будівлі та будівництво нового закладу дошкільної освіти. Разом із тим, забороняється змінювати функціональне призначення об’єкта інвестування на строк дії інвестиційного договору.

За орієнтовними техніко-економічними показниками проєкту, будівля матиме три поверхи, загальна місткість у групах розрахована на 113 дітей. На території закладу дошкільної освіти планують розмістити шість групових майданчиків.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»