У Шевченківському районі висадять нові дерева

Tool items

У Шевченківському районі по вулиці Івана Франка висадять нові дерева.

Виїзна робоча нарада щодо висадки нових дерев по вулиці Івана Франка відбулась сьогодні, 13 серпня. Участь у нараді взяли депутатка Київської міської ради, секретарка Постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба, генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, в.о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко та представники компанії-підрядника.

За словами Євгенії Кулеби, створення зелених зон полягає не лише у висадці зелених насаджень, а й у своєчасному догляді за ними. Після того, як були зрізані дерева в рамках реконструкції вулиці Івана Франка, було проведено обговорення як мінімізувати заподіяну шкоду. Планувалося висадити газон, але встановлення системи поливу не передбачалося, тому від цієї ідеї відмовилися. Було прийняте рішення висадити дерева, які не потребують щоденного зволоження у літню пору.

«Мова йде про крупноміри висотою 4-5 метрів. Водночас необхідно звернути увагу на технологію висадки нових рослин, адже вони своєю кореневою системою з часом можуть руйнувати конструкції, і це треба враховувати. Корінь дерева має бути обмежений таким чином, щоб він ріс лише вниз», – зазначила Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що за тиждень буде сформована пропозиція щодо кількості дерев та способу їх висадки, і громаді буде презентовано візуалізацію проєкту та спільно погоджено деталі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
  • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
  • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)