У Шевченківському районі поклали квіти до пам’ятника Героям-танкістам з нагоди відзначення 78-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників

Tool items

У Шевченківському районі поклали квіти до пам’ятника Героям-танкістам з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення України та 78-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

Участь у заході взяли кияни, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга, керівництво Шевченківського районного військового комісаріату, представники районних ветеранських громадських організацій, які вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, необхідно пам’ятати та вшановувати героїв, які ціною власного життя визволили Київ від фашистських загарбників у період Другої світової війни.

«У 1943 році ціною величезних людських втрат було звільнено Київ від загарбників. Ми маємо увічнювати пам’ять про українських героїв, які боролися за звільнення України від нацистів. Кожен з нас має знати про самовіддану жертву людей за незалежність та свободу українського народу. Герої не вмирають, вони вічно житимуть у нашій пам’яті», – зазначив Володимир Бондаренко.

Як додав голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга, для того, щоб історія Другої світової війни більше ніколи не повторилася, необхідно пам’ятати події найкривавішої війни та робити висновки.

«Ми завжди пам’ятатимемо героїчний подвиг і жертовність українського народу у визволенні міста Києва від фашистських загарбників. Тим, хто загинув, і тим, хто вижив у війні, – ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні», – розповів Олег Гаряга.

Довідка. У період Другої світової війни, вересень-жовтень 1943 року, розгорнулася героїчна битва за річку Дніпро, на якій німці намагалися створити неприступну лінію стратегічної оборони «Східний вал». Кульмінацією битви за річку Дніпро було визволення міста Києва від окупантів 06 листопада 1943 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінового вирішення питань у сфері охорони культурної спадщини
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 липня 2023 року № 6903/6944 «Про зміну типу та найменування Ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військовою-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва»
  • Про перейменування вулиці Вузівської у Солом’янському районі міста Києва
  • Про продовження дії міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки» на 2025 рік та внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової
  • Про перейменування вулиці Генерала Наумова у Святошинському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України щодо вжиття невідкладних заходів спрямованих на визволення українських військовополонених із російського полону
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПІТАЛ ПРОДАКШН ПЛЮС» земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Сім'ї Кульженків, 14 в Оболонському районі міста Києва (344463577)
  • Про внесения змін до рішення Київської міської ради від 23 березня 2023 року № 6261/6302 «Про органи самоорганізації населення у місті Києві»
  • Про звернення Київської міської ради до Голови Верховної Ради України щодо термінового вирішення питання захисту енергетичної інфраструктури
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16 грудня 2021 року № 4031/4072