У Шевченківському районі облаштовують територію скверу імені Павла Шеремета

Tool items

У Шевченківському районі висаджують багаторічні рослини та облаштовують територію скверу імені Павла Шеремета.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, секретарка постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

Сквер розташовано на перетині вулиць Рейтарської та Стрілецької.

За словами Євгенії Кулеби, сквери є невеликими осередками генерації чистого повітря, які впливають на формування мікроклімату.

«Вже третій місяць триває повномасштабне російське вторгнення на територію України. У цей важкий воєнний час ми продовжуємо нашу роботу та створюємо сучасний зелений простір у середмісті Києва. Наразі у сквері імені Павла Шеремета зрізали гілки старих дерев, вирівняли ділянку та завезли землю. На території зеленої зони висадили багаторічні квіти та кущі. Мешканці зможуть помилуватись квітучими рослинами та відпочити на свіжому повітрі. До того ж, збільшення зелених насаджень сприяє адаптації Києва до змін клімату. Разом робимо наше місто ще кращим», – зазначила Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що необхідно облаштовувати міські території та створювати зелені простори, оскільки це сприяє покращенню екології у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ