У Шевченківському районі облаштовують територію скверу імені Павла Шеремета

Tool items

У Шевченківському районі висаджують багаторічні рослини та облаштовують територію скверу імені Павла Шеремета.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, секретарка постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

Сквер розташовано на перетині вулиць Рейтарської та Стрілецької.

За словами Євгенії Кулеби, сквери є невеликими осередками генерації чистого повітря, які впливають на формування мікроклімату.

«Вже третій місяць триває повномасштабне російське вторгнення на територію України. У цей важкий воєнний час ми продовжуємо нашу роботу та створюємо сучасний зелений простір у середмісті Києва. Наразі у сквері імені Павла Шеремета зрізали гілки старих дерев, вирівняли ділянку та завезли землю. На території зеленої зони висадили багаторічні квіти та кущі. Мешканці зможуть помилуватись квітучими рослинами та відпочити на свіжому повітрі. До того ж, збільшення зелених насаджень сприяє адаптації Києва до змін клімату. Разом робимо наше місто ще кращим», – зазначила Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що необхідно облаштовувати міські території та створювати зелені простори, оскільки це сприяє покращенню екології у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік
  • Про надання дозволу на створення Органу самоорганізації населення „Квартальний комітет „Благо” у Деснянському районі міста Києва
  • Про надання дозволу на створення Органу самоорганізації населення „Квартальний комітет „Веселка” у Деснянському районі міста Києва
  • Про затвердження Положення про Департамент комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого