У рамках Всесвітнього дня серця кияни зможуть перевірити стан здоров'я

Tool items

З нагоди Всесвітнього дня серця на території Маріїнського парку Києва відбудеться благодійний захід «Твоє серце важливе». Подія пройде 29 вересня у літньому парку «Мушля» з 15:00 до 19:00.

За словами генерального директора Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артема Сауляка, відвідувачі зможуть скористатись автоматичним зовнішнім дефібрилятором, виміряти рівень глюкози у крові, артеріальний тиск та порахувати індекс маси тіла. Учасники події дізнаються, як на здоров'я серця впливає харчування, фізична активність, паління та алкоголь.

«Будь-яка проблема із серцем відображається на якості життя людини. Серцево-судинні захворювання посідають перше місце серед причин смерті у всьому світі. До факторів ризику розвитку цих хвороб відносяться: куріння, діабет, підвищений артеріальний тиск, ожиріння та інші чинники. COVID-19 є великим випробуванням для людей із ССЗ, адже існує великий ризик тяжких наслідків для організму», – зазначив Артем Сауляк.

Артем Сауляк додав, що товариство Червоного Хреста проведе майстер-клас з надання першої домедичної допомоги людям з серцево-судинними захворюваннями.

Генеральний директор парку зазначив, що захід організовано у партнерстві з україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я», який повинен запобігти передчасній смертності від неінфекційних захворювань та діє за підтримки уряду Швейцарії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 23 липня 2007 року №№63-6-00421 (зі змінами), 63-6-00422 (зі змінами), укладених між Київською Міською радою та відкритим акціонерним товариством «Гідромеханізація»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі насосної станції № 9 на вул. Миколайчука Івана, 19 Б у Дніпровському районі міста Києва (334117899)
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)