У Подільському районі для киян і гостей столиці провели навчання з користування турнікетами та проведення серцево-легеневої реанімації

Tool items

У Подільському районі для киян і гостей столиці провели навчання з користування турнікетами та проведення серцево-легеневої реанімації. 

За словами депутатки Київської міської ради, організаторки тренінгу Ксенії Семенової, у час повномасштабного вторгнення важливо володіти базовими навичками надання першої допомоги постраждалим задля порятунку їх життів.   

«З перших днів війни одним з пріоритетних напрямків діяльності команди БФ «Солом'янські котики» є організація навчань з домедичної допомоги. Цього разу учасники тренінгу освоїли базові знання, як користуватись турнікетами та навчились проводити серцево-легеневу реанімацію. Крім того, усі охочі здобули навички користування дефібриляторами», – зазначила Ксенія Семенова.  

Депутатка додала, що отримані знання допоможуть зорієнтуватись в екстремальній ситуації та зосередитись задля порятунку постраждалих.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі