У Печерському районі по вулиці Тверський тупик триває облаштування сучасного скверу

Tool items

У Києві відбулась робоча виїзна нарада щодо благоустрою територій та облаштування сучасного скверу по вулиці Тверський тупик у Печерському районі. 

Участь у нараді взяли депутатка Київської міської ради Зоя Ярош, генеральний  директор КО «Київзеленбуд» Олексій  Король та представники ініціативної групи. 

За словами Зої Ярош, у сквері вже облаштовано спортивний майданчик, який активно використовують мешканці для вуличних тренувань. Крім цього всі висаджені восени зелені насадження прийнялись та квітнуть.

«Важливо, щоб простір, який розташований між житловими будинками був цікавим як для дорослих, так і для дітей. Під час робочої зустрічі заслухали пропозиції мешканців та спільно обговорили механізми їх реалізації задля створення комфортної та сучасної зеленої зони. Також у процесі обміркували наші подальші кроки задля реалізації наступних етапів облаштування скверу з метою збереження та охорони пам’ятки культурної спадщини національного значення «Вали і рови Васильківського укріплення Київської фортеці». У воєнний час міська влада продовжує облаштовувати зелені зони для відпочинку мешканців у мікрорайонах столиці», – зазначила депутатка.

Зоя Ярош додала, що також невдовзі буде направлено звернення до профільного департаменту КМДА щодо облаштування проїздів та дорожньої розмітки поблизу скверу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану