У Печерському районі після капітального ремонту відкрито музичну школу імені Д. Д. Шостаковича

Tool items

У Печерському районі після капітального ремонту відкрито оновлену музичну школу імені Д. Д. Шостаковича.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Алла Шлапак.

За словами депутатки, міська влада створює гідні умови для навчання талановитих дітей та молоді у Києві.

«З моменту створення проєкту ремонту у 2017 році було реалізовано укріплення фундаменту будівлі та відновлено дренажну систему, відремонтовано стелю та підлогу, облаштовано нові двері та вікна, проведено електромонтажні та сантехнічні роботи, встановлено опалювальну систему. Крім того, інтер’єр школи прикрасили зображенням Дмитра Шостаковича та його незмінного атрибута – окулярів», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка розповіла, що протягом семи років разом з громадою тримала питання відновлення навчального закладу на контролі.

«Мені надзвичайно приємно, що я змогла долучитися до відновлення цього чудового закладу із багаторічною історією. Переконана, що в майбутньому він продовжить виховувати покоління талановитих киян. Наразі у школі навчається близько 370 учнів та працює 67  співробітників. Разом із класичними формами навчання викладачі впроваджують нові сучасні напрямки. За роки існування навчальний заклад випустив 4,5 тисячі музикантів», – підкреслила Алла Шлапак.

Депутатка додала, що щорічно учні школи стають лауреатами міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів юних виконавців та композиторів.

Довідка. Навчальний заклад було відкрито у 1945 році. З 1976 року школі присвоєно ім’я композитора Дмитра Шостаковича. Тут навчаються з фаху: фортепіано, скрипка, арфа, бандура, баян, акордеон, гітара, домра, труба, кларнет, саксофон, корнет, тромбон, флейта, сопілка, академічний вокал, є клас композиції.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)