У парку «Совки» провели інспекцію оновленого спортивного майданчику для занять з боротьби

Tool items

Депутатка Київської міської ради Вікторія Муха спільно з киянами, які активно займаються спортом, провели інспекцію та перевірили, як експлуатується та використовується майданчик для занять з боротьби в парку «Совки» у Святошинському районі. 

За словами депутатки Київської міської ради Вікторії Мухи, мешканці району під час відкриття реконструйованого парку «Совки» звернулись до міського голови Віталія Кличка з проханням створити зону для занять з боротьби, тому за ініціативи мера було облаштовано спортивний майданчик. 

«У парку створено комфортні та сучасні умови для тренувань борців за будь-якої погоди. Спека та дощ наразі не є перешкодою для регулярних тренувань та занять улюбленим видом спорту. Тепер святошинці опановують бойові мистецтва на вуличному спортивному майданчику. Реалізація ініціативи відбулась спільно з КО «Київзеленбуд» та КП УЗН Святошинського району міста Києва, які здійснюють щоденний догляд за скверами та парками столиці», – зазначила Вікторія Муха. 

Депутатка додала, що вільний доступ до таких майданчиків відкриває можливість усім охочим оволодіти навичками бойового мистецтва.  

Довідка. Парк «Совки» був заснований у 1976 році на території урочища Скарбовий ліс. Територія парку «Совки» займає понад 35 гектарів. У результаті реконструкції в парку було прокладено периметральний екомаршрут, створено алею з фібробетону, установлено нові урни та лавки, облаштовано освітлення й навігацію. Також з'явилися три нові дитячі майданчики, спортивна зона з тренажерами та шахова альтанка, яка облаштована стаціонарними шаховими дошками-стільницями.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану