У парку Шевченка в Києві сьогодні пройде навчання з мінної безпеки

Tool items

У парку імені Тараса Шевченка в Києві сьогодні, 22 вересня, пройде навчання з мінної безпеки в рамках проєкту «Тиждень мінної безпеки. Північ». Початок о 15:00.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова, у час війни важливо знати базові правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, оскільки ваші правильні дії допоможуть уникнути трагедії.

«БФ «Солом’янські котики» спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій розробили цикл навчань з мінної безпеки. Під час занять експерти розкажуть як діяти, якщо помічаєте вибухонебезпечні предмети, а також те, що в жодному разі робити не можна в таких випадках. Також розкажемо про підлі хитрощі окупантів, які маскують вибухівку навіть у дитячих іграшках. Крім цього на локації буде облаштовано дитячу зону, де діти будуть проходити командні ігри на логіку», – розповіла Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що урок з мінної безпеки безкоштовний та на локації кожен знайде активність для себе.

Реєстрація на уроки за посиланням: https://bit.ly/3qXkLiA.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Санаторній, 12 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (565541104)
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельних ділянок в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка № 159 на вул. Бориспільській, 17 у Дарницькому районі міста Києва (474392908)
  • Про відзначення на території міста Києва пам’ятних дат і ювілеїв у 2023 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)