У парку імені Тараса Шевченка мешканці пройшли навчання з мінної безпеки

Tool items

Депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова спільно з волонтерами та спеціалістами Державної служби з надзвичайних ситуацій провели навчання з мінної безпеки в парку імені Тараса Шевченка.

Як зазначила Ксенія Семенова, у цей складний воєнний час необхідно володіти базовими навичками мінної безпеки задля збереження життя та здоров'я кожного українця.

«Ворог збільшує масштаби застосування мін в Україні та, навіть, випробовує протипіхотні міни нового зразка. Окупанти безжально намагаються знищити український народ та наших дітей, вони свідомо мінують іграшки та інші побутові предмети. Кожен з нас має усвідомлювати небезпеку, яку становить вибухівка. Ці знання можуть врятувати не одне життя. Під час навчання діти та дорослі дізнались базові правила, яких беззаперечно потрібно дотримуватись. Запрошені експерти з Державної служби з надзвичайних ситуацій підготували макети, інструменти піротехніків, засоби виявлення та захисту від вибухів та розповіли нову актуальну інформацію щодо мінної безпеки. До заходу долучились 120 діток та дорослих, зокрема малюки зіграли в командну гру задяля закріплення нового матеріалу та поміряли костюми піротехніків», – розповіла депутатка.

Ксенія Семенова додала, що надалі спільно з БФ «Солом’янські котики» будемо продовжувати організовувати подібного роду навчання для мешканців задля підвищення рівня їх безпеки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»