У пансіоні Маріупольського міського ліцею діти внутрішньо переміщених осіб та постраждалі внаслідок воєнних дій будуть перебувати за рахунок міста Києва

Tool items

Школярі, які мають статус внутрішньо переміщеної особи та які постраждали внаслідок воєнних дій рф на території України будуть перебувати за рахунок міста в пансіоні комунальної установи «Маріупольський ліцей міста Києва». 

Таке рішення було прийнято сьогодні, 08 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 86 депутатами.

За словами директорки Департаменту освіти та науки КМДА Олени Фіданян, у вересні поточного року за ініціативи мера Києва Віталія Кличка на пленарному засіданні Київської міської ради було ухвалено рішення про створення у столиці Маріупольського міського ліцею.

«Міська влада забезпечує належні умови для перебування дітей в закладі загальної середньої освіти. Наразі на базі ліцею утворено структурний підрозділ – пансіон. У приміщенні ще тривають ремонтні роботи. Освітній процес у режимі офлайн розпочнеться з 01 січня 2023 року. Нам важливо надати підтримку учням з числа внутрішньо переміщених осіб та тим, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Сьогодні депутатський корпус Київради прийняв рішення, яке передбачає, що вищезгадані категорії дітей будуть проживати на території пансіону безоплатно. Місто взяло на себе всі видатки, їх буде компенсовано за рахунок коштів бюджету Києва», – зазначила Олена Фіданян.

Директорка Департаменту освіти та науки КМДА додала, що прийняте рішення дозволить зменшити матеріальне навантаження на батьків та законних представників дітей, а також сприятиме налагодженню освітнього процесу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)