У Музеї історії міста Києва відбудеться благодійний аукціон «Герої без зброї»

Tool items

У Музеї історії міста Києва 23 вересня відбудеться благодійний аукціон «Герої без зброї» задля допомоги пожежно-рятувальним підрозділам ДСНС міст Краматорська та Харкова.

Як зазначили в Музеї історії міста Києва, на аукціоні буде представлено майже сто лотів, зокрема роботи українських художників Василя Лопати, Павла Добрєва, Віри Баринової-Кулеби, Євгенії Горпініч, Світлани Бринюк, Анни-Кристини Зінченко, Віктора Віхтінського, Ніни Волкової та Романа Дорчинця.

«Всі охочі можуть долучитись до благодійної події та допомогти рятувальникам. Зібрані на аукціоні кошти будуть передані пожежно-рятувальним частинам міст Краматорська та Харкова, які щоденно рятують десятки дітей та дорослих та борються з вогнем, який знищує житлові та адміністративні будівлі міста», – розповіли в Музеї історії міста Києва.

У Музеї історії міста Києва додали, що також серед лотів аукціону будуть боксерські рукавички з підписом чемпіона Олександра Усика, м’яч з підписами легенд футболу – Олексія Михайличенка, Олега Протасова та Анатолія Дем’яненка та інші.

Благодійний аукціон відбудеться 23 вересня (початок о 16:00) у Музеї історії міста Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Миропільській, 13 у Дніпровському районі міста Києва (612534181)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Санаторній, 12 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (565541104)
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському