У муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться воркшоп «АРТ-план мого життя»

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 23 вересня відбудеться воркшоп «АРТ-план мого життя» з авторками міжнародного книжкового проєкту «Райдуга твого успіху». 

Як зазначили у КП «Міський магазин», авторки воркшопу Юлія Черкесова та Немезіда Соул розкриють особливості творчого підходу до планування успішного року. 

«На воркшопі учасники дізнаються, як прораховувати показники особистого періоду та в яку сферу наразі варто спрямувати енергію. Під час майстер-класу авторки розкажуть про такі показники як енергія особистого року, особиста енергія періоду та афірмація періоду на запит. Крім цього, учасники отримають особисту афірмацію ресурсу за датою свого народження та кейс для планування успішного життя», – розповіли у КП «Міський магазин». 

У КП «Міський Магазин» додали, що у випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники воркшопу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні. 

Захід відбудеться 23 вересня (початок о 18:00) в муніципальній книгарні «Сяйво книги» за адресою: Велика Васильківська, 6. Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)