У муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться тренінг з арт-терапії для дітей

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 22 серпня відбудеться тренінг з арт-терапії для дітей віком від 6 до 14 років. 

Як зазначили у КП «Міський магазин», тренінг буде організовано з метою подолання стресу та тривоги у дітей та підлітків, оскільки їх емоційний стан найбільше страждає в умовах російсько-української війни. 

«Діти в малюнках влучно відображають свої переживання, тривоги та сподівання, а мистецтво допомагає їм подолати стрес та страх. Під час тренінгу наші фахівці будуть використовувати різні методи арт-терапії, зокрема юні учасники будуть малювати картини, а також займуться ліпниною. Крім цього на дітей чекають різноманітні техніки з казкотерапії та вправи для розвитку мовлення. Спільними зусиллями ми захищаємо українське майбутнє та зможемо подолати страхи та тривогу, які спричинила війна», – зазначили у КП «Міський магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що у випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники тренінгу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

Для того, щоб долучитись до тренінгу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням: https://cutt.ly/eZNayf0.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)