У муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться тренінг з арт-терапії для дітей

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 22 серпня відбудеться тренінг з арт-терапії для дітей віком від 6 до 14 років. 

Як зазначили у КП «Міський магазин», тренінг буде організовано з метою подолання стресу та тривоги у дітей та підлітків, оскільки їх емоційний стан найбільше страждає в умовах російсько-української війни. 

«Діти в малюнках влучно відображають свої переживання, тривоги та сподівання, а мистецтво допомагає їм подолати стрес та страх. Під час тренінгу наші фахівці будуть використовувати різні методи арт-терапії, зокрема юні учасники будуть малювати картини, а також займуться ліпниною. Крім цього на дітей чекають різноманітні техніки з казкотерапії та вправи для розвитку мовлення. Спільними зусиллями ми захищаємо українське майбутнє та зможемо подолати страхи та тривогу, які спричинила війна», – зазначили у КП «Міський магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що у випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники тренінгу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

Для того, щоб долучитись до тренінгу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням: https://cutt.ly/eZNayf0.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»
  • Про реорганізацію комунальних некомерційних підприємств, що віднесені до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про затвердження тарифів на соціальні послуги на 2024 рік
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Олександра Кониського, 4а у Шевченківському районі м.
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЖК СТАРОНАВОДНИЦЬКИЙ» договору оренди земельної ділянки від 26 грудня 2012 року № 82-6-00682 (зі змінами) для будівництва та експлуатації житлового будинку з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом, будівлями соціально-громадського призначення на вул. Старонаводницькій, 2-а у