У муніципальній книгарні «Сяйво книги» триває збір російських книг, які згодом відправлять на перероблення

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» до 31 серпня триває збір російських книг, які згодом відправлять на перероблення.

Як зазначили у КП «Міський магазин», цим книжкам вже не місце в домашніх бібліотеках, тому російські друковані видання відправлять на перероблення, а отримані від реалізації макулатури кошти буде спрямовано на потреби українських захисників та захисниць.

«Військова агресія росії остаточно змінила хід думок українців, і для багатьох людей читати книги російською мовою стало просто неможливим та неприйнятним. Тому наша команда ініціювала збір книжок країни-агресора, які згодом буде відправлено на перероблення. Ми пропонуємо перетворювати російські книжки на «зброю» проти окупантів, оскільки за отримані кошти буде закуплено необхідне обладнання для військовослужбовців. Закликаємо киян та гостей міста, які вирішили віддати російські книжки, компактно їх перев’язувати або складати в пакети», – зазначили у КП «Міський магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що кожному, хто принесе та здасть російську книжку, буде надано знижку 10% на покупку книг, які варті справжніх українців.

Збір триває за адресою: вул. Велика Васильківська, 6.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери