У муніципальній книгарні «Сяйво книги» пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 29 липня пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання, які будуть відправлені захисникам України на лінію фронту. 

Як зазначили в КП «Міський Магазин», браслет виживання – це аксесуар, який у критичній ситуації може стати незамінним помічником або навіть рятівником.

«Браслет виготовляють із паракорду – нейлонового шнура, якого на один аксесуар потрібно близько п’яти метрів. Тобто за потреби браслет за пів хвилини перетворюється на довгу мотузку, яка здатна витримати до 250 кілограмів навантаження. Нашим захисникам бласлети виживання дійсно необхідні в польових умовах. Під час майстер-класу всі охочі не лише дізнаються про те, як правильно виготовляти браслети, а й дізнаються про традиційні замовляння, які майстрині вимовляють під час плетіння. Протягом зустрічі кожен зможе виготовити три або чотири браслети», – розповіли в КП «Міський Магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники майстер-класу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

Для того, щоб долучитись до майстер-класу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням: https://cutt.ly/bL3JYSS.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану