У муніципальній книгарні «Сяйво книги» пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 29 липня пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання, які будуть відправлені захисникам України на лінію фронту. 

Як зазначили в КП «Міський Магазин», браслет виживання – це аксесуар, який у критичній ситуації може стати незамінним помічником або навіть рятівником.

«Браслет виготовляють із паракорду – нейлонового шнура, якого на один аксесуар потрібно близько п’яти метрів. Тобто за потреби браслет за пів хвилини перетворюється на довгу мотузку, яка здатна витримати до 250 кілограмів навантаження. Нашим захисникам бласлети виживання дійсно необхідні в польових умовах. Під час майстер-класу всі охочі не лише дізнаються про те, як правильно виготовляти браслети, а й дізнаються про традиційні замовляння, які майстрині вимовляють під час плетіння. Протягом зустрічі кожен зможе виготовити три або чотири браслети», – розповіли в КП «Міський Магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники майстер-класу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

Для того, щоб долучитись до майстер-класу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням: https://cutt.ly/bL3JYSS.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»