У Міжнародний день миру в «Охматдиті» презентують збірку дитячих казок «Брамара та Королівства Ассаміти»

Tool items

У дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Міжнародний день миру презентують збірку дитячих казок «Брамара та Королівства Ассаміти». Книга написана психологом, мистецтвознавцем, дослідником індійської культури Давідом Сурешваром, який під час облоги Києва був волонтером в укриттях, допомагаючи дітям долати жахи війни чарами казок.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови постійної комісії з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальної політики, співорганізаторка заходу Наталія Берікашвілі, на презентації всі охочі не тільки дізнаються історію написання книг, але й зможуть навчитись зображувати головних героїв за допомогою мови жестів.

«За ініціативи громадських організацій продовжуємо організовувати різного роду заходи для дітей, які найбільше страждають в умовах війни. Так у Міжнародний день миру для дітей та їх батьків буде презентовано пізнавальну збірку казок. За допомогою казок дітям можна пояснювати складні обставини. Життєві історії казкових героїв допомагають дітям розуміти та виражати свої почуття, що сприяє розвитку емпатії та соціальних навичок. Це дозволяє розвивати уяву та сприяти психологічній реабілітації дітей. Попри презентацію збірки на святі для дітей також передбачена розважальна програма», – наголосила Наталія Берікашвілі.

Депутатка додала, що почесним гостем дитячого свята буде британський політик, ліберал-демократ Джон Вінсент Кейбл.

Організатори заходу: громадська спілка «Спілка жінок України» в партнерстві з громадською організацією «Українська усмішка» та Асоціацією дружби Фінляндія – Україна «Калин». Захід пройде 21 вересня (початок о 15:00).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАСТІОН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничого комплексу на вул. Зрошувальній, 15б у Дарницькому районі міста Києва (451439511)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СЕРВІС» земельної ділянки в оренду для будівництва офісно-житлового центру на вул. Мечникова, 11-А у Печерському районі міста Києва (304490220)
  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 5» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВМ СОЛЮШНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель і громадського будинку на вул. Межигірській, 78, 78 літ. «О», 78 літ. «Ь» у Подільському районі міста Києва (394117662)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ХАЙ-ТЕК БІЛДІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Максимовича Михайла, 22/1 у Голосіївському районі міста Києва (581341618)