У мікрорайоні Пуща-Водиця цьогоріч запрацює нова система вивезення сміття

Tool items

В Оболонському районі цьогоріч запрацює нова система вивезення сміття з мікрорайону Пуща-Водиця.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Мирослава Смірнова.

За словами Мирослави Смірнової, необхідно модернізувати систему управління поводження з відходами на території лісопарку для того, щоб мінімізувати невиправну шкоду довкіллю, а також здоров’ю людей.

«Минулого року разом з громадою, представниками Відділу контролю за благоустроєм Оболонського району міста Києва та ДП «Київське лісове господарство» було організовано дві виїзні зустрічі та спільне прибирання лісу. Наділі потрібно унеможливити несанкціоноване викидання сміття на території лісопарку. Заплановано побудувати два криті майданчики з контейнерами зі спеціальними електронними перепустками для тих, хто оплатив вивезення сміття», – зазначила Мирослава Смірнова.

Депутатка додала, що наразі триває підбір локацій на яких буде розташовано криті майданчики, важливо, щоб територія була вільна від інженерних мереж та газових труб.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в