У мікрорайоні «Пріорка» облаштовують сквер

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній спільно з представниками Департаменту міського благоустрою КМДА провів виїзну нараду та обговорив детальний план дій щодо облаштування скверу по вул. Вишгородській в Оболонському районі.

Як зазначив Богдан Чорній, необхідно унеможливити маніпуляції щодо подальшої забудови цієї зеленої зони та провести заходи з благоустрою території вздовж «маршруту здоров‘я» від вулиці Резервної до спеціалізованої школи №16.

«Мешканці мікрорайону «Пріорка» звернулись до моєї громадської приймальні з проханням демонтувати тимчасові споруду, які псують екологічний стан та естетичний вигляд зеленої алеї, а також заважають руху пішоходів. У результаті обговорень з громадою та фахівцями вирішили максимально швидко приступити до виконання робіт. Незабаром працівники КП УЗН Оболонського району створять нові клумби, прокладуть газони та висадять зелені насадження, а також вставлять система автополиву, яка забезпечить своєчасне утримання рослин. Зелена алея поступово змінюється та невдовзі стане прикрасою мікрорайону», – зазначив Богдан Чорній. 

Депутат додав, що необхідно облаштовувати невеликі зелені зони біля житлових масивів для прогулянок та відпочинку мешканців.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІСІОНЕРСЬКИЙ ЕВАНГЕЛІЗАЦІЙНО-БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ'ЄДНАННЯ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ «СЛОВО ЖИТТЯ» земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування міжконфесійного храму «Мир, любов та єдність» на вул. Ломаківській, 66-70 у Печерському районі міста Києва (
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)