У мікрорайоні «Пріорка» облаштовують сквер

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній спільно з представниками Департаменту міського благоустрою КМДА провів виїзну нараду та обговорив детальний план дій щодо облаштування скверу по вул. Вишгородській в Оболонському районі.

Як зазначив Богдан Чорній, необхідно унеможливити маніпуляції щодо подальшої забудови цієї зеленої зони та провести заходи з благоустрою території вздовж «маршруту здоров‘я» від вулиці Резервної до спеціалізованої школи №16.

«Мешканці мікрорайону «Пріорка» звернулись до моєї громадської приймальні з проханням демонтувати тимчасові споруду, які псують екологічний стан та естетичний вигляд зеленої алеї, а також заважають руху пішоходів. У результаті обговорень з громадою та фахівцями вирішили максимально швидко приступити до виконання робіт. Незабаром працівники КП УЗН Оболонського району створять нові клумби, прокладуть газони та висадять зелені насадження, а також вставлять система автополиву, яка забезпечить своєчасне утримання рослин. Зелена алея поступово змінюється та невдовзі стане прикрасою мікрорайону», – зазначив Богдан Чорній. 

Депутат додав, що необхідно облаштовувати невеликі зелені зони біля житлових масивів для прогулянок та відпочинку мешканців.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»