У мікрорайоні «Пріорка» облаштовують сквер

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній спільно з представниками Департаменту міського благоустрою КМДА провів виїзну нараду та обговорив детальний план дій щодо облаштування скверу по вул. Вишгородській в Оболонському районі.

Як зазначив Богдан Чорній, необхідно унеможливити маніпуляції щодо подальшої забудови цієї зеленої зони та провести заходи з благоустрою території вздовж «маршруту здоров‘я» від вулиці Резервної до спеціалізованої школи №16.

«Мешканці мікрорайону «Пріорка» звернулись до моєї громадської приймальні з проханням демонтувати тимчасові споруду, які псують екологічний стан та естетичний вигляд зеленої алеї, а також заважають руху пішоходів. У результаті обговорень з громадою та фахівцями вирішили максимально швидко приступити до виконання робіт. Незабаром працівники КП УЗН Оболонського району створять нові клумби, прокладуть газони та висадять зелені насадження, а також вставлять система автополиву, яка забезпечить своєчасне утримання рослин. Зелена алея поступово змінюється та невдовзі стане прикрасою мікрорайону», – зазначив Богдан Чорній. 

Депутат додав, що необхідно облаштовувати невеликі зелені зони біля житлових масивів для прогулянок та відпочинку мешканців.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для утримання та благоустрою зелених зон і зелених насаджень та обслуговування скверу на вул. Миколи Закревського (між будинками № 33, 35 та 37) у Деснянському районі міста Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для утримання та благоустрою зелених зон і зелених насаджень та обслуговування скверу на перетині просп. Лісового та вул. Братиславської у Деснянському районі міста Києва (
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОСАМІТ ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд станції технічного обслуговування автомобілів на Харківському шосе, 179 у Дарницькому районі міста Києва (478445551)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 жовтня 2021 року № 2747/2788 «Про створення комунального підприємства «Фонд модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 червня 2023 року № 6505/6546 «Про деякі питання функціонування секторів для почесних поховань, відведених на міських кладовищах»