У мікрорайоні Позняки-2 мають з’явитися нові заклади освіти

Tool items

2081

У мікрорайоні Позняки-2 мають з’явитися  нові заклади освіти

У 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки з’являться загальноосвітня школа на 1080 учнів, початкова школа на 360 учнів, дитячий садочок на 280 учнів та школа мистецтв. Організаційно-правові заходи щодо будівництва закладів освіти планується здійснити до кінця грудня 2020 року. 

На засіданні постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати прийняли рішення звернутися до Київського міського голови з проханням надати доручення відповідним підрозділам КМДА та скорегувати межі детального плану території  мікрорайону.

«Місту дуже потрібні нові заклали освіти на Позняках-2, однак ми не можемо розпочати будівництво через відсутність детального плану територій. Саме тому депутати звернулись до міського голови, аби відповідні департаменти провели корегування меж ДПТ та норм соціальної інфраструктури району. Тільки тоді ми зможемо розпочати підготовку до будівництва», - зазначила голова профільної комісії Ганна Старостенко. 

Вона зазначила, що через неконтрольовану забудову багатоповерхівками Позняків-2, у мікрорайоні є дефіцит навчальних закладів, адже школи та садочки переповнені. Аби вирішити цю проблему, комісія підтримала місцеву ініціативу про зведення нових навчальних закладів у 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва нежитлового приміщення у нежитловій будівлі на вул. Хрещатик, 34 у місті Києві
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 08.12.2016 № 550/1554 «Про затвердження списку присяжних Голосіївського районного суду міста Києва»
  • Про передачу громадянину Бардаченку Олегу Миколайовичу в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд на вул. Жилянській, 19 у Голосіївському районі міста Києва А-27116
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ГЕНЕРАЛ" на вул. Попудренка, 42/46 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі К-38449
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРАРНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД" на вул. Волоській, 11-А у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежитлового будинку - офісного центру К-30298