У мікрорайоні Позняки-2 мають з’явитися нові заклади освіти

Tool items

2199

У мікрорайоні Позняки-2 мають з’явитися  нові заклади освіти

У 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки з’являться загальноосвітня школа на 1080 учнів, початкова школа на 360 учнів, дитячий садочок на 280 учнів та школа мистецтв. Організаційно-правові заходи щодо будівництва закладів освіти планується здійснити до кінця грудня 2020 року. 

На засіданні постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати прийняли рішення звернутися до Київського міського голови з проханням надати доручення відповідним підрозділам КМДА та скорегувати межі детального плану території  мікрорайону.

«Місту дуже потрібні нові заклали освіти на Позняках-2, однак ми не можемо розпочати будівництво через відсутність детального плану територій. Саме тому депутати звернулись до міського голови, аби відповідні департаменти провели корегування меж ДПТ та норм соціальної інфраструктури району. Тільки тоді ми зможемо розпочати підготовку до будівництва», - зазначила голова профільної комісії Ганна Старостенко. 

Вона зазначила, що через неконтрольовану забудову багатоповерхівками Позняків-2, у мікрорайоні є дефіцит навчальних закладів, адже школи та садочки переповнені. Аби вирішити цю проблему, комісія підтримала місцеву ініціативу про зведення нових навчальних закладів у 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)