У літньому вольєрі Київського зоопарку живе тянь-шанська ведмедиця на ім'я Чудо

Tool items

У Київському зоопарку живе тянь-шанська ведмедиця на ім'я Чудо. Всі охочі можуть побачити ведмедицю в великому природному вольєрі, площею понад 1 200 квадратних метрів.

Як повідомили в Київському зоопарку, ведмедиці вже 24 роки – це дуже похилий вік для ссавців цього підвиду. 

«Задля комфорту ведмедиці в вольєрі є велике штучне озеро, скелястий водограй з місточками, різноманітні лазалки, грибочки від сонця, а ще затишний гамак, де вона відпочиває. Для збереження здоров’я та довголіття нашої Чудо-ведмедиці – сонце, повітря, вода, ветеринарний догляд і, звісно, смачна корисна їжа. Наразі тянь-шанський бурий ведмідь знаходиться на межі зникнення. У світі налічуються не більше 200 осіб цього підвиду. В українській природі вони не зустрічаються, проте троє таких ведмедів живуть під дбайливою опікою людини, і одна з них ведмедиця, на ім’я Чудо, проживає в нашому зоопарку», – зазначили в Київському зоопарку. 

Усі охочі можуть побачити ведмедицю в великому природному вольєрі Ведмежого континенту Київського зоопарку. Також для відвідувачів доступні вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»