У Київському зоопарку велетенських шпорових черепах перевели до літнього вольєра

Tool items

У Київському зоопарку традиційно велетенських шпорових черепах перевели до літнього вольєра.

Як повідомили в Київському зоопарку, у літньому вольєрі співробітники облаштували цілий луг різнотрав’я для черепах, а також в їхньому розпорядженні печера-сховок з інфрачервоними лампами для обігріву та спеціальна «пісочниця» для комфортного відпочинку.

«Пара величезних шпорових черепах Дядя Саша та Матільда перейшли на свою «фазенду». Після обов’язкового зважування виявилось, що 35-річний Дядя Саша додав 7 кг (до 72 кг), а 40-річна Матільда погладшала на 4 кг і має вагу 45 кг. Ця пара черепах має чотирьох дитинчат, і хоч найбільший з них Круглик важить лише 585 грамів, а найменша Цяточка всього 388 грамів вони вже цілком самостійні та живуть окремо від батьків разом з братиком Мартіном та сестричкою Лолою. Ці найбільші наземні американські черепахи рослиноїдні, вони харчуються травою, сіном, овочами та фруктами, а особливий смаколик – гібіскус ми вирощуємо самі. Тож пригощаємо наших черепашок цими запишними гілочками цілорічно», – розповіли в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що колекція шпорових черепах Київського зоопарку з початку весни збільшилась, оскільки із розбитого окупантами приватного зоопарку в Ясногородці було врятовано 17 молодих черепашок: вісім середніх, віком до 7 років та вагою 5-7 кг, вони наразі проживають на «Острові звірів», і дев’ять маленьких – віком до 1 року і вагою до 150 грамів перебувають у павільйоні «Пустеля». Всі охочі можуть відвідати зоопарк та оглянути вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»