У Київському зоопарку пройдуть святкування з нагоди 13-річчя левиного прайду

Tool items

У Київському зоопарку три дні поспіль пройдуть святкування з нагоди 13-річчя левиного прайду. Наразі у зоопарку проживають чотири леви – Геркулес, Христина, Вілія та Дарина.

Як зазначили представники Київського зоопарку, з нагоди святкування пройде квест для тварин, і вони вийдуть на полювання за улюбленими м’ясними смаколиками.

«У зоопарку проживають африканські леви, які на добу з’їдають близько 29 кг м’яса. Щоденно Відділ хижих тварин створює різноманітні забавки та іграшки для того, щоб збагатити середовище. А відвідувачі можуть на власні очі побачити, як леви нашого прайду спілкуються між собою», – зауважили в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку наголосили, що за даними Міжнародного союзу охорони природи, за останні 20 років численність левів скоротилась на 50%. Африканська популяція критично зменшилась через руйнацію середовища, урбанізацію, фрагментацію ареалу, зміну клімату та браконьєрство.

«Збереження популяції левів напряму залежить від природоохоронних проєктів у дикій природі. Африканський лев охороняється відповідно до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, які перебувають під загрозою зникнення та Боннської Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин», – розповіли в Київському зоопарку.

Відвідувачі зможуть подивитись на святковий квест для левиного прайду 28, 29 та 30 січня.
Початок об 11:00.
Місце проведення: Київський зоопарк, «Острові звірів» (проспект Перемоги, 32).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ