У Київському зоопарку підростає маленька антилопа Ману

Tool items

Кияни та гості столиці можуть побачити маленьку антилопу Ману в одному з літніх вольєрів Київського зоопарку. 

Як повідомили в Київському зоопарку, маля народилось 25 травня у сім’ї антилоп Нільгау Мушки та Малика.

«Антилопа швидко росте на маминому молоці та вже важить близько 30 кг. Окрім молока Ману полюбляє соковиті зелені пагони та листя. Дитинча гуляє відкритим вольєром разом з батьками та старшою сестричкою Мальтою. Наразі Ману з обережністю освоюється на новому місці, але вже починає активно бігати та гратись. Нільгау – це найбільша антилопа Азії, ці тварини переважно харчуються гілками дерев», – зазначили в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що на території зоопарку відвідувачам доступні для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк. Проте за сигналом повітряної тривоги гості мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану