У Київському зоопарку народилось дитинча оленя виду мунтжак

Tool items

У Київському зоопарку народилось дитинча оленя виду мунтжак.

Як повідомили в Київському зоопарку, мунтжак є одним з найменших оленів світу, зростом всього 50 см. Ця маленька тварина спростовує всі стереотипи про оленів – травоїдних лякливих тварин, оскільки олені-самці мають довгі ікла, які використовують у битвах з суперниками.

«З перших днів війни працівники зоопарку забезпечують тварин всім необхідним та створюють сприятливе природне середовище для їх розмноження. Так у родини оленів мунтжаків Мурзіка та Мілки народилось оленя, якому наші фахівці дали ім'я Мія. Ці тварини є особливими, оскільки їх раціон складається з рослин та грибів, а також знайдених яєць та навіть маленьких птахів і гризунів. Також олені вражають дивними звуками, оскільки на суперників вони гавкають, як справжні собаки, а до самиць дзижчать, як джмелі», – зазначили в Київському зоопарку.

Зазначимо, Київський зоопарк працює в режимі парку: відвідувачам доступні для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк. Детальніше на сайті Київського зоопарку.

Довідка. Мунтжак або олень, який гавкає – найстаріший рід оленів, який виник близько 15-35 млн років тому. Рід містить 12 сучасних видів, які поширені в Південній та Південно-Східній Азії, Китаї та деяких районах Японії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)