У Київському зоопарку народилось дитинча оленя виду мунтжак

Tool items

У Київському зоопарку народилось дитинча оленя виду мунтжак.

Як повідомили в Київському зоопарку, мунтжак є одним з найменших оленів світу, зростом всього 50 см. Ця маленька тварина спростовує всі стереотипи про оленів – травоїдних лякливих тварин, оскільки олені-самці мають довгі ікла, які використовують у битвах з суперниками.

«З перших днів війни працівники зоопарку забезпечують тварин всім необхідним та створюють сприятливе природне середовище для їх розмноження. Так у родини оленів мунтжаків Мурзіка та Мілки народилось оленя, якому наші фахівці дали ім'я Мія. Ці тварини є особливими, оскільки їх раціон складається з рослин та грибів, а також знайдених яєць та навіть маленьких птахів і гризунів. Також олені вражають дивними звуками, оскільки на суперників вони гавкають, як справжні собаки, а до самиць дзижчать, як джмелі», – зазначили в Київському зоопарку.

Зазначимо, Київський зоопарк працює в режимі парку: відвідувачам доступні для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк. Детальніше на сайті Київського зоопарку.

Довідка. Мунтжак або олень, який гавкає – найстаріший рід оленів, який виник близько 15-35 млн років тому. Рід містить 12 сучасних видів, які поширені в Південній та Південно-Східній Азії, Китаї та деяких районах Японії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»