У Київському зоопарку народилось дитинча альпаки

Tool items

У Київському зоопарку народилось дитинча альпаки на ім’я Луна.

Як повідомили в Київському зоопарку, наразі для відвідувачів у зоопарку доступні вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк. 

«Чергове поповнення в Київському зоопарку. Це маленька альпака – Луна, яка народилась 25 липня в родині Ушки та Луїза Альберто. Зараз малеча перебуває в відкритому вольєрі, насолоджується теплим сонечком та смакує мамине молочко. Наші співробітники турбуються про тварин, підбирають для них комплексний раціон та створюють сприятливе природне середовище для їх проживання. Запрошуємо киян та гостей столиці подивитись на родину альпак, а також у зоопарку проживають найбільші сухопутні хижаки та травоїдні нашої планети, рідкісні птахи, рептилії та багато інших тварин», – зазначили в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що в зоопарку всі охочі дізнаються багато цікавих фактів про тварин та місця їх проживання.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»