У Київському зоопарку 11 мавпенят, врятованих з екопарку на Київщині, перевели до приматнику

Tool items

У Київському зоопарку 11 мавпенят перевели до приматнику. Тварин було евакуйовано з пошкодженого екопарку «Ясногородка» в березні поточного року.

Як повідомили в Київському зоопарку, маленькі павіани були виснаженими, наляканими та голодними. Мавпенята боялись пересуватись вольєром, а їжу недовірливо вихоплювали з миски та не роздивляючись миттєво ковтали.

«З того часу минуло три місяці. Дбайлива опіка та турбота, професійний догляд та збалансований раціон повернули малечу до нормального життя. Вони набрали вагу та вже освоїлись у новій оселі. І тепер з радістю бавляться на сонечку та, як усі маленькі діти, першими у стравах вибирають найсолодше: банани, черешню, яблука, полуницю, малину, лохину та інші смаколики. Всі охочі можуть відвідати зоопарк та подивитись на тварин», – розповіли в Київському зоопарку.

Київський зоопарк працює в режимі парку: відвідувачам доступні для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»