У Київській міській раді збільшили фінансування міської цільової програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки задля підвищення ефективності функціонування системи оборони

Tool items

У столиці капітально відремонтують Київський міський та районні в місті Києві територіальні центри комплектування та соціальної підтримки в рамках міської цільової програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 липня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 85 депутатами.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, міська влада продовжує реалізовувати заходи щодо підвищення ефективності функціонування системи територіальної оборони міста Києва та інших складових сил оборони держави, зокрема Київського міського та районних в місті Києві територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

«З часу повномасштабної збройної агресії рф проти України Київський міський та районні в місті Києві територіальні центри комплектування та соціальної підтримки виконують стратегічні завдання щодо обороноздатності міста Києва та держави в цілому. Зокрема центри проводять мобілізацію, допомагають комплектувати військових частин Збройних Сил України та інших формування, організовують перевезення військовослужбовців до місць проходження служби, а також щоденно проводять медичний огляд осіб, які підлягають призову. Співробітники працюють безперервно та щоденно надають послуги десяткам громадян. Наразі необхідно провести капітальні ремонти будівель, у яких розміщено центри, задля покращення якості умов праці», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що рішенням було внесено зміни до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов'язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022–2024» роки» та збільшено фінансування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік