У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту на 2022 рік

Tool items

У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту на 2022 рік.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту Вадима Васильчука, постійна комісія розглядає питання, які пов’язані з діяльністю освітніх й наукових закладів, розвитком сфери освіти та спорту, соціально-правовим захистом дітей та сімей, а також впроваджує молодіжну політику на теренах Києва.

«Упродовж року постійна комісія систематично працюватиме над вирішенням актуальних завдань, пов'язаних з вдосконаленням освітньої сфери у столиці. Зокрема, над затвердженням списків стипендіатів на отримання персональної стипендії Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей, клопотанням про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам. Ми будемо займатись формуванням мережі навчальних закладів, які забезпечують здобуття середньої освіти, а також порядком здійснення видатків на дошкільну освіту в Києві. Крім того, комісія буде опікуватись розробкою порядку проведення конкурсів на посади працівників та керівників навчальних закладів, затвердженням порядку формування та розміщення регіонального замовлення в закладах професійно-технічної освіти. Також ми будемо працювати над внесенням змін до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2022-2024 роки» з метою підвищення соціального захисту киян», – зазначив Вадим Васильчук.

Депутат додав, що постійна комісія протягом року буде розглядати питання зміни типів та найменування навчальних закладів столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)