У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків на 2022 рік

Tool items

Основними напрямками роботи постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків у 2022 році будуть розвиток органів самоорганізації населення, удосконалення Громадського бюджету та залучення молодіжних громадських організацій до впровадження міської політики.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлія Ярмоленко, відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами депутатки, у Києві зміцнюють механізми демократії, представників територіальної громади залучають до впровадження міської політики задля розбудови європейської столиці.

«Важливо проводити навчання, просвітницьку роботу з мешканцями та розробляти нові інструменти комунікації. Водночас потрібно удосконалювати положення про Громадський бюджет та підвищувати рівень проінформованості киян. Платформа реалізації місцевих ініціатив є дієвим механізмом здійснення демократії в Києві та надає можливість впливати на бюджетну політику міста», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Депутатка розповіла, що також буде напрацьовано зміни до порядку найменування вулиць та інших об'єктів міського підпорядкування. Необхідно визначити поняття репрезентативної вибірки та проводити опитування задля отримання пропозицій та зауважень великої кількості місцевих жителів.

«Цьогоріч депутатський корпус буде розглядати затвердження Міської цільової програми зміцнення і розвитку міжнародних зв’язків на 2023-2026 роки. Постійна комісія буде займатись визначенням напрямів діяльності, переліку завдань та основних заходів програми. Також ми будемо працювати над залученням більшої кількості представників молодіжних громадських організацій до активного впровадження міської політики. Важливо, щоб цьогоріч Премію Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування отримало якомога більше киян та киянок», – наголосила Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що постійна комісія й надалі буде вести комунікацію з державними установами в контексті розвитку місцевого самоврядування, зміцнення міжнародних зв’язків та впровадження регіональної політики.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Юлії Ярмоленко на запитання щодо перейменування вулиць, фінансової підтримки для громадських організацій, розвитку органів самоорганізації населення та удосконалення механізмів Громадського бюджету.

З відповідями на запитання можна ознайомитись за посиланням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в