У Київській міській раді внесли зміни до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік

Tool items

У Київській міській раді внесли зміни у додаток до рішення «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік».

Таке рішення було прийнято сьогодні, 21 жовтня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 93 депутати.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань регуляторної політики Ігор Кириленко, рішення розроблено відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

«Рішення дозволить спрогнозувати та запланувати на 2021 рік кількість проєктів регуляторних актів та відповідних доповнень до чинних нормативно-правових актів, які будуть виноситись на розгляд Київської міської ради, як регуляторного органу», – зазначив Ігор Кириленко.

Депутат додав, що рішенням передбачено внесення наступних змін:
– врегулювання питань у сфері благоустрою та охорони довкілля, збільшення доходів до бюджету від сплати відновної вартості зелених насаджень на 50% у рік;
– забезпечення надання платних соціальних послуг, які надаються надавачами соціальних послуг;
– визначення вимог утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків;
– визначення вимог стосовно розміщення альтанок для здійснення підприємницької діяльності;
– визначення умов організації, проведення ярмарків та запобігання торгівлі у невстановлених місцях.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)