У Київській міській раді провели тренінг з тактичної медицини

Tool items

У Київській міській раді провели тренінг з тактичної медицини. Захід організовано за ініціативи депутатів Київської міської ради Ігоря Хацевича та Вадима Сторожука. 

За словами депутата Київської міської ради Леоніда Ємця, важливо володіти базовими навичками надання тактичної медицини, оскільки це запорука порятунку життя поранених. 

«Кожному необхідно освоїти вміння надавати першу допомогу – це знання, які допоможуть залишитись живими. Сьогодні спільно з колегами та співробітниками Київської міської ради дізнались про основи українського стандарту тактичної медицини, освоїли базові знання для перевірки свідомості та дихання постраждалого, зупинки критичних кровотеч, а також забезпечення прохідності дихальних шляхів. Крім того, опанували навички надання допомоги «під вогнем», «в укритті» та правила переміщення й евакуації поранених. Тренінг з тактичної медицини провів викладач-інструктор з надання першої невідкладної допомоги Олександр Корнійчук», – зазначив Леонід Ємець.

Депутат додав, що отримані під час тренінгу знання дозволять оперативно та послідовно вибудувати план дій в екстремальних ситуаціях.

Депутат Київської міської ради Вадим Сторожук зазначив, що в умовах повномасштабної війни росії проти України кожен має володіти навичками надання першої домедичної допомоги.

«Зрозуміло, що професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини», – додав Вадим Сторожук.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 02.03.2023 № 6028/6069 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 15.06.2023 № 6502/6543 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»