У Київській міській раді провели тренінг з тактичної медицини

Tool items

У Київській міській раді провели тренінг з тактичної медицини. Захід організовано за ініціативи депутатів Київської міської ради Ігоря Хацевича та Вадима Сторожука. 

За словами депутата Київської міської ради Леоніда Ємця, важливо володіти базовими навичками надання тактичної медицини, оскільки це запорука порятунку життя поранених. 

«Кожному необхідно освоїти вміння надавати першу допомогу – це знання, які допоможуть залишитись живими. Сьогодні спільно з колегами та співробітниками Київської міської ради дізнались про основи українського стандарту тактичної медицини, освоїли базові знання для перевірки свідомості та дихання постраждалого, зупинки критичних кровотеч, а також забезпечення прохідності дихальних шляхів. Крім того, опанували навички надання допомоги «під вогнем», «в укритті» та правила переміщення й евакуації поранених. Тренінг з тактичної медицини провів викладач-інструктор з надання першої невідкладної допомоги Олександр Корнійчук», – зазначив Леонід Ємець.

Депутат додав, що отримані під час тренінгу знання дозволять оперативно та послідовно вибудувати план дій в екстремальних ситуаціях.

Депутат Київської міської ради Вадим Сторожук зазначив, що в умовах повномасштабної війни росії проти України кожен має володіти навичками надання першої домедичної допомоги.

«Зрозуміло, що професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини», – додав Вадим Сторожук.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану