У Київській міській раді провели тренінг, присвячений рівноправному партнерству жінок і чоловіків

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко, Наталія Берікашвілі, Євгенія Кулеба, Леонід Ємець, Олеся Зубрицька, Михайло Присяжнюк, Олег Левченко, Ігор Хацевич, Юрій Зубко, Дінара Габібуллаєва, Ольга Чайка та Олександр Бродський взяли участь у тренінгу та обговорили рівноправне партнерство жінок і чоловіків на індивідуальному та інституційному рівнях.

Захід організовано Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) у співпраці з МФО «Київ – за рівні можливості» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Як зазначила Юлія Ярмоленко, всі люди мають бути рівними та вільними від дискримінації, щоб побудувати суспільство, в якому цінують гендерну справедливість і дотримуються прав людини.

«Гендерна рівність є фундаментальним правом людини. В Україні проблема нерівних можливостей різних соціальних груп жінок і чоловіків характерна для кожної сфери суспільного життя, варто лише зосередити свою увагу на цьому питанні та почати працювати в напрямку створення справедливого суспільства. Міська влада підтримує політику рівності в місті. І це надзвичайно важливо», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що ефективність забезпечення рівних прав та можливостей зумовлюється тим, наскільки питання гендерної рівності інтегровані в інституціональну політику, внутрішню організаційну культуру та повсякденну діяльність органів місцевого самоврядування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки