У Київській міській раді пропонують киянам надавати пропозиції щодо порядку подання та розгляду електронних петицій

Tool items

Кияни можуть надавати пропозиції до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій до 14 листопада поточного року.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, потрібно спростити користування електронними петиціями для киян.

«Необхідно розподілити електронні петиції за рівнями «місто», «район», «мікрорайон» та встановити пропорційне зменшення строку збору підписів. Водночас потрібно удосконалити процедуру присвоєння електронним петиціям рівня, а також підготовки відповіді та виконання петицій. Важливо покращувати інструменти комунікації з громадою задля ефективної співпраці та розбудови європейської столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що кияни можуть надсилати свої пропозиції щодо змін до положення, адже тільки спільними зусиллями укріплюється демократичне суспільство, де панує верховенство права.

Згідно з запропонованими змінами до положення електронні петиції планується розподіляти за рівнями:
«місто» – питання, які мають загальноміський характер та поширюються на всю територію міста Києва або зачіпають територію кількох районів – не менше шести тисяч підписів громадян протягом не більше 60 календарних днів з дня оприлюднення електронної петиції;

«район» – питання, які поширюються на територію одного адміністративного району в місті Києві – не менше двох тисяч підписів громадян протягом не більше 20 календарних днів з дня оприлюднення електронної петиції;

«мікрорайон» – питання, які мають мікрорайонний характер, не належать до питань загальноміського та районного характеру – не менше 400 підписів громадян упродовж не більше 10 календарних днів з дня оприлюднення електронної петиції.

Пропонована форма надання пропозицій: у форматі порівняльної таблиці, виконаної у текстовому процесорі MS Word.

Електронна адреса для надання пропозицій: [email protected].

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)