У Київській міській раді планують інтегрувати портал електронних петицій з додатком «Дія» ⠀

Tool items

У Київській міській раді планують інтегрувати портал електронних петицій з додатком «Дія» з метою спрощення процедури подання петицій та їх подальшого підпису.

Таке питання під час онлайн зустрічі з представниками Міністерства цифрової трансформації України обговорили заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутатка Київської міської ради, заступниця голови Постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенія Семенова.

За словами Володимира Бондаренка, також розглядається можливість подачі електронних петицій через платформу «Київ Цифровий».

«Для України це досить новий інструмент впливу, адже ми використовуємо е-петиції тільки четвертий рік поспіль. Попри це вони стали першим кроком на шляху до електронної демократії нашої країни, і здобули величезний попит серед киян. Ми із задоволенням підтримуємо усі громадські ініціативи для зміни механізму дії електронних петицій з метою підвищення прозорості міста та покращення якості надання електронних послуг. Відтепер підтримати петицію буде ще зручніше за допомогою додатків «Київ Цифровий» та «Дія» на власному смартфоні», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови зазначив, що Київською міською радою також розглядається внесення змін до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, та зменшення кількості голосів для їх розгляду з 10 до 6 тисяч.

«Головною вимогою громадськості було зменшення кількості голосів для розгляду е-петиції, а також розподіл петицій на міські та районні. Нами було запропоновано затвердити цей розподіл до кінця вересня 2021 року. Для районних петицій буде потрібно зібрати ще меншу кількість голосів, ніж 6 тисяч, з метою оперативно розв'язувати локальні питання. Також планується щомісячно публічно висвітлювати етапи їх реалізації», – зазначив Володимир Бондаренко.

Довідка. Електронна петиція –  особлива форма колективного звернення громадян, яка здійснюється через вебсайт, щодо будь-якого питання, яке належить до компетенції Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та їх структурних підрозділів у мережі повноважень визначених Конституцією України та законами України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)