У Київській міській раді планують інтегрувати портал електронних петицій з додатком «Дія» ⠀

Tool items

У Київській міській раді планують інтегрувати портал електронних петицій з додатком «Дія» з метою спрощення процедури подання петицій та їх подальшого підпису.

Таке питання під час онлайн зустрічі з представниками Міністерства цифрової трансформації України обговорили заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутатка Київської міської ради, заступниця голови Постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенія Семенова.

За словами Володимира Бондаренка, також розглядається можливість подачі електронних петицій через платформу «Київ Цифровий».

«Для України це досить новий інструмент впливу, адже ми використовуємо е-петиції тільки четвертий рік поспіль. Попри це вони стали першим кроком на шляху до електронної демократії нашої країни, і здобули величезний попит серед киян. Ми із задоволенням підтримуємо усі громадські ініціативи для зміни механізму дії електронних петицій з метою підвищення прозорості міста та покращення якості надання електронних послуг. Відтепер підтримати петицію буде ще зручніше за допомогою додатків «Київ Цифровий» та «Дія» на власному смартфоні», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови зазначив, що Київською міською радою також розглядається внесення змін до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, та зменшення кількості голосів для їх розгляду з 10 до 6 тисяч.

«Головною вимогою громадськості було зменшення кількості голосів для розгляду е-петиції, а також розподіл петицій на міські та районні. Нами було запропоновано затвердити цей розподіл до кінця вересня 2021 року. Для районних петицій буде потрібно зібрати ще меншу кількість голосів, ніж 6 тисяч, з метою оперативно розв'язувати локальні питання. Також планується щомісячно публічно висвітлювати етапи їх реалізації», – зазначив Володимир Бондаренко.

Довідка. Електронна петиція –  особлива форма колективного звернення громадян, яка здійснюється через вебсайт, щодо будь-якого питання, яке належить до компетенції Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та їх структурних підрозділів у мережі повноважень визначених Конституцією України та законами України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УБМ-ГРУП» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування існуючих нежитлових будівель на вул. Лебединській, 8 в Оболонському районі міста Києва (542201867)
  • Про відмову громадянину Магалясу Костянтину Дмитровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Закарпатській, 24-в у Голосіївському районі міста Києва (300174710)
  • Про відмову громадянці Пастушенко Наталі Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку у Святошинському районі міста Києва (446012414)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПРЕССПЛАТА» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для реконструкції комплексу будівель під адміністративно-виробничий комплекс будівель і споруд з подальшими експлуатацією та обслуговуванням на вул. Костянтинівській, 74-а у Подільському районі
  • Про відмову громадянці Карсковій Олені Пилипівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення колективного садівництва на масиві Берківці, земельна ділянка № 208 у Святошинському районі міста Києва (496010652)