У Київській міській раді наполягають на викупі земельної ділянки на Шулявці

Tool items

Київська міська рада планує викупити земельну ділянку, площею 0,3110 га, для створення сучасного міського парку. Земельна ділянка розташована у Шевченківському районі на проспекті Перемоги, 50-а поблизу станції метро «Шулявська».

Про це повідомив сьогодні, 09 червня, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, з 2014 року зазначена земельна ділянка перебуває у приватній власності. Водночас дозвільні документи на будівництво у власника відсутні, що викликає значний суспільний резонанс, та привертає увагу засобів масової інформації.

«Найшвидший та найдієвійший спосіб зупинити незаконну забудову даної ділянки – це викупити її. Наші депутати мають зрозуміти це та підтримати рішення про викуп, бо зволікання у цьому питанні загрожує появою нового житлового комплексу на місті потенціального скверу», – наголосив Володимир Бондаренко.

Як зазначив заступник міського голови на даній території жодного будівництва відбуватися не буде, натомість на цій земельній ділянці планується виключно створення нової зеленої зони. Тому після проведення належних заходів та прийняття рішення, буде розпочато процедуру викупу ділянки на проспекті Перемоги, 50-а у Шевченківському районі. 

Для облаштування нового сучасного парку необхідно реалізувати наступну низку заходів:
– у встановленому законом порядку письмово повідомити ТОВ «Шулявка» про викуп земельної ділянки для створення нового міського парку;
– забезпечити проведення експертної грошової оцінки території;
– рецензувати звіт з експертної грошової оцінки;
– надати пропозиції щодо викупу земельної ділянки;
– підготувати та подати проєкт рішення про затвердження викупної ціни земельної ділянки Київській міській раді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)