У Київській міській раді чотири нових депутати

Tool items

У Київський міській раді чотири нових депутати. Вони прийняли присягу сьогодні, 05 жовтня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання. 

Відповідно до постанови Київської міської виборчої комісії, достроково припинив свої повноваження депутат Київської міської ради ІХ скликання Владислав Трубіцин. Натомість депутатське посвідчення Київської міської ради отримала Зоряна Скалецька. Вона буде працювати на благо киян у складі депутатської фракції «Слуга народу». 

Відповідно до постанови Київської міської виборчої комісії, достроково припинила свої повноваження депутатка Київської міської ради ІХ скликання Ганна Коваленко. Натомість депутатське посвідчення Київської міської ради отримав Денис Любченко. Він буде працювати на благо киян у складі депутатської фракції «Європейська солідарність». 

Відповідно до постанови Київської міської виборчої комісії, достроково припинила свої повноваження депутатка Київської міської ради ІХ скликання Ярина Ар'єва. Натомість депутатське посвідчення Київської міської ради отримав Володимир Левін. Він буде працювати на благо киян у складі депутатської фракції «Європейська солідарність». 

Відповідно до постанови Київської міської виборчої комісії, у зв'язку зі смертю достроково припинив свої повноваження депутат Київської міської ради ІХ скликання Сергій Ільницький. Натомість депутатське посвідчення Київської міської ради отримав Максим Кухарський. Він буде працювати на благо киян у складі депутатської фракції «Європейська солідарність». 

Новообрані депутати Київської міської ради урочисто присягли, що будуть вірно служити громаді міста Києва та народові України. Неухильно дотримуватись Конституції України та Законів України. Сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи та законні інтереси громадян. Сумлінно виконувати свої посадові обов'язки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Брагінського В.В.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Кушніра І.І.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінового вирішення питання виходу підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з кризового фінансового стану
  • Про додаткові заходи щодо підтримки сил безпеки і оборони з метою забезпечення національної безпеки та відсічі збройної агресії російської федерації проти України
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:72:224:0004) для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на просп. Повітряних Сил, 41 у Солом’янському районі міста Києва (610792587)
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПРЕСВІТЕРІАНСЬКОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ «ШЛЯХ ЖИТТЯ» У ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА земельної ділянки в постійне користування для влаштування зеленої зони навколо молитовного будинку на просп. Оболонському, 52-Б в Оболонському районі міста Києва (324353033)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста Києва (661203956)
  • Про передачу громадянці Горбачовій Олександрі Сергіївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на вул. Юнкерова Миколи, 34 у Оболонському районі міста Києва (578839994)
  • Про надання громадянці Михайленко Альоні Миколаївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Фруктовій, 4Б у Подільському районі міста Києва (201616020)