У Києві з‘явиться найбезпечніша вулиця

Tool items

У Києві планують реалізувати проєкт зі створення найбезпечної вулиці, якою має стати вулиця Ентузіастів.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, секретар Постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами Олесь Маляревич в інтерв‘ю порталу «Вечірній Київ».

За словами Олеся Маляревича, у 2018 році, завдяки домовленості мера Києва Віталія Кличка та колишнього мера столиці Нью-Йорка Майкла Блумберга, американці профінансували роботу турецьких експертів в Україні. Вони розробили проєкт самої безпечної вулиці Києва – вулиці Ентузіастів.

«Проєкт дуже цікавий. Таких інноваційних рішень ми в Києві ще не використовували. Ми його реалізуємо поступово, тобто реконструкція вулиці буде проводитися окремими частинами», – зазначив депутат.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі