У Києві з’явиться бібліотека Героїв Небесної Сотні

КМДА

Tool items

960

У Києві з’явиться бібліотека Героїв Небесної Сотні

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати перейменували Центральну районну бібліотеку імені Аркадія Гайдара для дітей Оболонського району. Відтепер вона носитиме ім’я Героїв Небесної Сотні.

Довгий час бібліотека активно вшановувала та популяризувала творчість відомого дитячого письменника Аркадія Гайдара. Однак, після розвалу Радянського Союзу, стали відомими темні періоди біографії Гайдара. На його рахунку жорстокі накази та дії проти мирного населення під час його військового командування в Хакасії, а також в Україні – під час її окупації радянськими військами. Зважаючи на суперечливу біографію письменника, мешканці Оболонського району ініціювали перейменування бібліотеки. Жителі пропонували увічнити пам'ять Героїв Небесної Сотні.

У листопаді 2017 року питання перейменування Центральної районної бібліотеки ім. Аркадія Гайдара для дітей було винесене на онлайн-голосування. Воно відбувалося протягом 01.11.2017 - 01.03.2018 на порталі Централізованої бібліотечної системи Оболонського району міста Києва. Більшість (607 осіб із 1074 учасників голосування) підтримали назву бібліотеки - Центральна районна бібліотека для дітей імені Героїв Небесної Сотні.

Рішення про перейменування бібліотеки на честь Героїв Небесної Сотні підтримали 63 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про викуп земельної ділянки на перетині вулиці Дорогожицької та вулиці Юрія Іллєнка у Шевченківському районі м. Києва для суспільних потреб
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Маричанській, 4 у Голосiївському районі міста Києва (241268312)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Драйзера Теодора, 10 у Деснянському районі міста Києва (728612418)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Виборзькій, 59-А у Солом'янському районі міста Києва (334199022)
  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СВІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ГАМАРНИКА 41» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації багатоквартирного будинку садибного типу на вул. Квітки Цісик, 41 в Оболонському районі міста Києва (512701524)