У Києві з’явиться бібліотека Героїв Небесної Сотні

КМДА

Tool items

1041

У Києві з’явиться бібліотека Героїв Небесної Сотні

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати перейменували Центральну районну бібліотеку імені Аркадія Гайдара для дітей Оболонського району. Відтепер вона носитиме ім’я Героїв Небесної Сотні.

Довгий час бібліотека активно вшановувала та популяризувала творчість відомого дитячого письменника Аркадія Гайдара. Однак, після розвалу Радянського Союзу, стали відомими темні періоди біографії Гайдара. На його рахунку жорстокі накази та дії проти мирного населення під час його військового командування в Хакасії, а також в Україні – під час її окупації радянськими військами. Зважаючи на суперечливу біографію письменника, мешканці Оболонського району ініціювали перейменування бібліотеки. Жителі пропонували увічнити пам'ять Героїв Небесної Сотні.

У листопаді 2017 року питання перейменування Центральної районної бібліотеки ім. Аркадія Гайдара для дітей було винесене на онлайн-голосування. Воно відбувалося протягом 01.11.2017 - 01.03.2018 на порталі Централізованої бібліотечної системи Оболонського району міста Києва. Більшість (607 осіб із 1074 учасників голосування) підтримали назву бібліотеки - Центральна районна бібліотека для дітей імені Героїв Небесної Сотні.

Рішення про перейменування бібліотеки на честь Героїв Небесної Сотні підтримали 63 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва в постійне користування земельної ділянки для утримання та благоустрою зелених зон і зелених насаджень та обслуговування території скверу між будинками № 5 та № 7 на вул. Лісківській у Деснянському районі міста Києва (655703994)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Елерон» договору оренди земельної ділянки від 30 травня 2007 року № 75-6-00348 для реконструкції з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ринку на вул. Симиренка, 5 у Святошинському районі (380526617)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Кибальчича Миколи, 3а у Дніпровському районі міста Києва (556241596)
  • Про надання Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-книгосховища бібліотеки на Боричевому узвозі, 13 у Подільському районі міста Києва (597639086)
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Княжий Затон, 12-Б у Дарницькому районі міста Києва (680653916)