Tool items
У Києві з’являться нові місця масового відпочинку на воді
У рамках підготовки до літнього сезону у столиці планується відкрити 13 пляжів та 17 зон відпочинку біля водних об’єктів без можливості купання. Для порівняння: торік у Києві їх було 11 та 15 відповідно.
Зокрема, у Дніпровському районі функціонуватиме 9 пляжів – «Молодіжний», «Венеція», «Передмостна Слобідка», «Золотий», «Дитячий», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Веселка» та 4 зони відпочинку – «Довбичка», «Лісова», «Русанівська коса», «Березняки»;
у Оболонському районі 2 пляжі - «Вербний», «Пуща-Водиця» та 5 зон відпочинку - «Верхня», «Наталка», «Редьчина», «Біла», «Міська»;
у Деснянському районі: пляж «Чорторий» та 2 зони відпочинку - «Троєщина», «Алмазна»;
у Голосіївському районі: пляж «Галерний»;
у Дарницькому районі: 2 зони відпочинку - «Осокорки», «Сонячна»;
у Святошинському районі: 1 зона відпочинку - «Святошин»;
у Подільському районі: 2 зони відпочинку - «Голуба», «Синеозерна»;
у Солом'янському районі: 1 зона відпочинку - «Совська балка».
За інформацією КП «Плесо», з початку року було подано 7 заявок на отримання почесної екологічної премії міжнародного значення «Блакитний прапор».
«До кандидатської стадії були внесені такі пляжі, як «Веселка», «Венеція», «Галерна» та «Молодіжна». Серед них три муніципальні пляжі міста, що вже отримували міжнародну нагороду в минулому році, це пляж «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця», - повідомила заступник голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, депутат Київради Лариса Дегтярьова.
«Блакитний прапор» - міжнародна нагорода, яка щорічно вручається з 1987 року пляжам і причалам, вода в яких відповідає високим стандартам якості і придатна для безпечного купання. Відповідність критеріям Блакитного прапора вимагає дотримання суворих стандартів якості води, безпеки та екологічного просвітництва. Для місць, розташованих в країнах Євросоюзу, необхідно також повне дотримання прийнятих директив.