У Києві з’являться 10 зелених просторів, три з яких – сквери та один парк відпочинку

Tool items

У п’яти районах з’являться 10 зелених просторів, три з яких – сквери та один парк відпочинку.

Такі рішення підтримали депутати сьогодні, 04 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, у столиці безперервно продовжується створення сучасних зелених просторів з метою забезпечення інтересів територіальної громади міста.

«У столиці продовжується створення зелених просторів, адже Київ є сучасним європейським містом, яке підтримує світові тенденції щодо озеленення. Важливо у всіх районах столиці створювати сквери та парки для відпочинку людей. Водночас зелені зони облаштовуються спортивними та дитячими майданчиками для дозвілля. Необхідно зберігати статус зеленого міста, а також забезпечувати потреби громадян», – зазначив Михайло Терентьєв.

Нові зелені простори з’являться у п’яти районах Києва.

Голосіївський район:
– пров. Моторний, 0,06 га;
– вул. Академіка Заболотного, 94 (сквер), площею 0,03 га;
– перетин вул. Антоновича та вул. Лабораторної, площею 0,06 га.

Деснянський район:
– вул. Теодора Драйзера, 9-11, площею 0,32 га.

Дніпровський район:
– між вул. Митрополита Андрея Шептицького, 24, 24-в та вул. Челябінською, 5-б (сквер), площею 0,62 га;
– вздовж вул. Петра Вершигори, просп. Романа Шухевича та вул. Райдужної (парк), площею 2 га;
– Харківське шосе, 11 (сквер), площею 0,18 га.

Оболонський район:
– просп. Оболонський, 18-б, 22-а, 22-б, площею 0,64 га;
– вул. Петра Калнишевського, 4, площею 0,9 га.

Шевченківський район:
– вул. Лук’янівська, 5, площею 0,54 га.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)