У Києві з’являться 10 зелених просторів, три з яких – сквери та один парк відпочинку

Tool items

У п’яти районах з’являться 10 зелених просторів, три з яких – сквери та один парк відпочинку.

Такі рішення підтримали депутати сьогодні, 04 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, у столиці безперервно продовжується створення сучасних зелених просторів з метою забезпечення інтересів територіальної громади міста.

«У столиці продовжується створення зелених просторів, адже Київ є сучасним європейським містом, яке підтримує світові тенденції щодо озеленення. Важливо у всіх районах столиці створювати сквери та парки для відпочинку людей. Водночас зелені зони облаштовуються спортивними та дитячими майданчиками для дозвілля. Необхідно зберігати статус зеленого міста, а також забезпечувати потреби громадян», – зазначив Михайло Терентьєв.

Нові зелені простори з’являться у п’яти районах Києва.

Голосіївський район:
– пров. Моторний, 0,06 га;
– вул. Академіка Заболотного, 94 (сквер), площею 0,03 га;
– перетин вул. Антоновича та вул. Лабораторної, площею 0,06 га.

Деснянський район:
– вул. Теодора Драйзера, 9-11, площею 0,32 га.

Дніпровський район:
– між вул. Митрополита Андрея Шептицького, 24, 24-в та вул. Челябінською, 5-б (сквер), площею 0,62 га;
– вздовж вул. Петра Вершигори, просп. Романа Шухевича та вул. Райдужної (парк), площею 2 га;
– Харківське шосе, 11 (сквер), площею 0,18 га.

Оболонський район:
– просп. Оболонський, 18-б, 22-а, 22-б, площею 0,64 га;
– вул. Петра Калнишевського, 4, площею 0,9 га.

Шевченківський район:
– вул. Лук’янівська, 5, площею 0,54 га.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів для будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення тощо об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі центрального теплового пункту на вул. Корольова Академіка, 10 у Святошинському районі міста Києва (706000417)
  • Про виплату громадянці Цимбал Лілії Олександрівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі павільйону 2П1 на вул. Вербовій, 23а у Оболонському районі міста Києва (314131948)
  • Про зміну типу та найменування середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62