У Києві затвердили показники розвитку зелених зон до кінця 2022 року

Tool items

У Києві затвердили показники розвитку зелених зон м. Києва та концепцію формування зелених насаджень у центральній частині міста до кінця 2022 року.

Таке рішення прийняли сьогодні, 8 липня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 73 депутати.

Як зазначили у Київській міській раді, затвердження показників розвитку зелених зон та концепції формування зелених насаджень у центральній частині міста, насамперед, зумовлене необхідністю забезпечення благоустрою та догляду за зеленими насадженнями.

«Розвиток та збереження зелених насаджень має стати одним із пріоритетних напрямків діяльності місцевої влади. Для благоустрою території міста було продовжено здійснення організаційно-правових заходів Київським комунальним об'єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» та підприємствами, що входять до його складу, які є балансоутримувачами зелених насаджень. Адже, міська влада завжди намагається зробити Київ кращим. Створення нових парків та скверів забезпечить покращення екологічної ситуації, допоможе повернути статус зеленої столиці Європи», – зазначили у Київській міській раді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»